Šicí stroj Bernette 77 + 1250 Kč voucher na pozáruční servis v Patchworkparty + sada nití ke každému stroji

Kód: 3149
Značka: Bernina
28 500 Kč
Skladem
Bernette 77 je cenově dostupný počítačový šicí stroj s vychytávkami, který je navržený speciálně pro šití a quiltování. Tento technicky vyspělý stroj zvládne šít všechny druhy materiálů a umožňuje rovnoměrné quiltování několika vrstev látky. Má multifunkční ovladače, 5palcovou barevnou dotykovou obrazovku a nabízí 500 stehů, včetně 17 různých knoflíkových dírek. S Bernette 77 se otevírá nekonečné množství kreativních možností pro vaše šicí dobrodružství.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Cenově dostupný šicí stroj se spoustou vychytávek. Šijte a quiltujte jednoduše.

Bernette 77 se zaměřuje výhradně na šití a quiltování. Chcete být kreativní a ušít si své vlastní oblečení, quilty nebo doplňky? Dejte se do toho. Prozkoumejte nové stehy a šicí techniky s tímto počítačovým šicím strojem s jednoduchou obsluhou. Chcete si ušít tenké šifónové šaty nebo lísteček z jemné kůže? Žádný problém, na stroji Bernette 77 můžete šít ze všech materiálů. Můžete rovnoměrně quiltovat několik vrstev s vynikající kvalitou stehu. Užijte si nekonečné kreativní možnosti stroje Bernette 77 a nechte se inspirovat pro váš další výrobek!

Vlastnosti:

  • 5palcová barevná dotyková obrazovka pro snadnou navigaci
  • jednoduchá a rychlá obsluha multifunkčními ovladači
  • šicí poradce s mnoha cennými tipy
  • duální podavač pro rovnoměrné podávání látky
  • ovládací pedál s programovatelným patkovým přepínačem
  • poloautomatický navlékač jehly
  • 500 stehů, včetně 17 různých knoflíkových dírek
  • 8 přítlačných patek a velký přídavný stolek v základní výbavě

Jednoduchá a rychlá obsluha. Najděte si ty pravé stehy a upravte si je, optimalizujte si napětí nitě přes 5palcovou barevnou dotykovou obrazovku. Nastavte si rychle délku nebo šířku stehů otočnými multifunkčními ovladači, například i během šití. Nechte si poradit nejvhodnější stehy pro danou látku od šicího poradce.

Ještě pohodlnější šití. S poloautomatickým navlékačem jehly se navlečení nitě stává hračkou. Přítlačná patka se automaticky spustí do správné polohy a ořez nitě Vám přidrží nit na místě. Ještě většího pohodlí dosáhnete s kolenní pákou pro zvedání a spouštění přítlačné patky, protože budete mít volné ruce pro vedení látky.

Ozdobné a quiltovací stehy. Samozřejmě, že na stroji B77 můžete lemovat a endlovat, šít pružné švy na úpletech, na trička a vybrat si ze 17 knoflíkových dírek. Ale je toho mnohem víc, než základní praktické stehy: vytvořte si atraktivní zdobení se 133 ozdobnými a 35 quiltovacími stehy. Vaše vlastní nastavení stehů se dočasně uloží do osobní paměti pro pozdější použití.

Ten pravý přítlak patky pro jakoukoli práci. V základní výbavě Vaší Bernette 77 je 8 přítlačných patek. Můžete si zvolit nejvhodnější patku podle látky nebo způsobu šití. Můžete si například vybrat endlovací patku pro endlovací stehy, vyšívací patku pro ozdobné stehy nebo patku pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem pro Vaše knoflíkové dírky. S vhodnou patkou dokončíte Váš projekt rychle a s vynikající kvalitou stehu. Praktické doporučení přítlačné patky ukazuje nejvhodnější patku pro daný steh.

Duální podavač pro rovnoměrné podávání látky. Integrovaný duální podavač s jednoduchou aktivací Vám zaručí rovnoměrné vedení všech druhů látek shora i zespodu. Je vynikající pro šití z více vrstev nebo pro hladké a jemné materiály. Konec klouzání vrstev a mačkání švů.

Funkce zapošití a automatický odstřih nití. S funkcí automatického zapošití už nebudete muset šít pozadu, abyste zabránili párání švů. Na konci švu jednoduše stiskněte tlačítko zapošití. Hned poté stiskněte tlačítko automatického odstřihu nití, nitě se odstřihnou a šev je zakončen. Chcete to ještě rychleji? Naprogramujte si tyto funkce do přepínače pata-špička na ovládacím pedálu- jednou přišlápněte patou, šev se automaticky zašije a odstřihnou se nitě!

Jasný a prostorný pro rychlé a přesné šití. Se čtyřmi LED lampami nezůstane Váš pracovní prostor 230 mm vpravo od jehly potmě. Přídavný stolek na volném rameni vám poskytne dost místa a pohodlí i pro velké výrobky a quilty.

Kompletní seznam originál Bernina tutorial návodů najdete zde.

Knoflíkové dírky

Kombinování vzorů

Osnování a navíjení

Začínáme šít