Quiltovací rám Bernina Studio Long + doprava, profi montáž a zaškolení Bernina specialistem v ceně

Kód: 38038
Značka: Bernina
89 636 Kč
do 2 týdnů

Quiltovací rám Studio pro Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - je nastavitelný rám navržený pro malé i velké quiltovací projekty. Délka rámu je 3,31 m, je vyroben z odolného materiálu a je stabilní i při dlouhodobém používání. Je kompatibilní s quiltovacími stroji Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20 (není součástí balení) a nabízí nastavitelnou výšku pracovní plochy od 89 do 112 cm. 

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Quiltovací rám Studio Long pro Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - prodloužená verze 10 stop

Někdy jsou vaše quiltérské sny větší než váš prostor. S quiltovacím rámem Studio pro Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - prodloužená verze 10 stop už nebudete mít žádné omezení. Tento nastavitelný rám je navržen tak, aby vyhovoval i těm největším projektům.

Délka rámu je standardně 1,78 m, ale s pomocí sady na prodloužení ji můžete zdvojnásobit až na 3,31 m. To znamená, že budete mít dostatek prostoru pro všechny své velké projekty. Ať už se jedná o přikrývky, deky nebo jiné quiltované výrobky, tento rám vám poskytne dostatek prostoru k jejich dokonalému zpracování.

Studio quiltovací rám je vyroben z odolného a pevného materiálu, který je navržen tak, aby vydržel i mnohaletou pracovní zátěž. Můžete se spolehnout na jeho kvalitu a stabilitu při každém vašem projektu.

Tento quiltovací rám je speciálně navržen pro quiltovací stroje Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20, takže si můžete být jisti, že budou perfektně spolupracovat. S tímto rámem dosáhnete precizních a profesionálních výsledků při každém šití.

Rozměry tohoto quiltovacího rámu jsou 3,31 x 1,01 m a nabízí nastavitelnou výšku pracovní plochy od 89 do 112 cm. Můžete si tak přizpůsobit výšku podle svých potřeb a získat tak maximální pohodlí při práci.

Katalogové číslo: 105539.70.00