Zvedací quiltovací stůl Bernina + doprava, profi montáž a zaškolení Bernina specialistem v ceně

Kód: 38089
Značka: Bernina
46 051 Kč
do 2 týdnů

Quiltovací stůl pro Bernina Q16/Q20 zvedací je vysoce kvalitní a výškově nastavitelný stůl s integrovanou prodlužovací lištou. Jeho pracovní výška je individuálně nastavitelná v rozsahu od 28 do 48 palců (72 až 121 cm) a lze ji uložit do čtyř různých poloh. Stůl je vybaven elektrickým nastavením výšky a nabízí čtyři integrovaná řešení úložného prostoru. Je navržen speciálně pro BERNINA Q 20 a Q 16 (PLUS) a jeho rozměry jsou 125 x 100 cm (49 x 39 palců) s možností rozšíření na 200 x 100 cm (79 x 39 palců).

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Quiltovací stůl pro Bernina Q16/Q20 zvedací

Zvedací stůl série Q je vysoce kvalitní a výškově nastavitelný stůl s integrovanou prodlužovací lištou. Jeho pracovní výška je individuálně nastavitelná v rozsahu od 28 do 48 palců (72 až 121 cm) a lze ji uložit do čtyř různých poloh. Boční lišty poskytují quilterům dostatek prostoru na stole, což je zvláště užitečné při práci s velkými přikrývkami.

Tento zvedací stůl je vybaven elektrickým nastavením výšky, které je intuitivní, jednoduché a rychlé. Můžete si uložit až čtyři různé pracovní výšky, což vám umožní snadno přizpůsobit polohu quiltování podle vašich potřeb.

Stůl také nabízí čtyři integrovaná řešení úložného prostoru, která vám poskytnou dostatek místa pro uložení quiltovacích doplňků. Dvě ploché a dvě hluboké úložné místa jsou ideální pro uskladnění vašeho vybavení.

Zvedací stůl série Q je navržen speciálně pro BERNINA Q 20 a Q 16 (PLUS) a umožňuje vám snadno upravit polohu quiltování. Jeho rozměry jsou následující: povrch stolu má velikost 125 x 100 cm (49 x 39 palců) a rozšířená velikost je 200 x 100 cm (79 x 39 palců).

Tento zvedací stůl je vybaven elektricky výškově nastavitelným mechanismem a integrovanou napájecí lištou. Boční plochy poskytují quilterům dostatek prostoru navíc pro pohodlné a efektivní quiltování.