Šicí stroj Bernina 435 Black Edition

Kód: 1375
46 590 Kč
Skladem

NOVINKA! Šicí stroj Bernina 435 Black Edition s robustním Bernina chapačem, který umožňuje šití hrubých materiálů. Má šířku stehu 5.5 mm a délku stehu 6 mm a 650 stehových programů. Rozdíl vůči Bernina 435: Bernina 435 Black Edition má v ceně zahrnutou kráčející patku č. 50 a kolenní páku (FHS).

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Bernina 435 Black Edition - špičkový šicí stroj s elegantním černým panelem

Vlastnosti:

Bernina 435 Black Edition je špičkový šicí stroj, který vám poskytne širokou škálu možností. Díky svému robustnímu Berninu chapači je tento stroj ideální pro šití jak hrubých, tak i obtížně zpracovatelných materiálů. Se šířkou stehu 5.5 mm a délkou stehu 6 mm vám poskytne precizní a pěkný rovný steh.

Stroj disponuje 650 stehovými programy, včetně 3 abeced a 7 knoflíkových děr. Navíc máte možnost polohovat jehlu nahoru-dolů a doprava-doleva, což vám umožní dosáhnout dokonalého výsledku. Díky automatickému navlékači nitě a manuálnímu ořezávači nitě, se vám práce s tímto strojem bude velmi usnadnit.

Stroj je vybaven bílým bezstínovým CFL zářivkovým osvětlením ve tvaru písmene "U", které vám poskytne dostatečné osvětlení při práci. Dotyková obrazovka vám umožní snadné ovládání stroje a ruční plynový ovladač vám poskytne možnost bezpedálového ovládání.

Stroj disponuje také omezovačem rychlosti šití a nožním ovladačem, který má možnost uskladnění kabelu a jeho zkrácení na optimální délku během šití. Navlékač nitě do jehly s dlouhou smyčkou vám usnadní práci a čtyři strouhače (na navlékač, na horní nit, na dolní nit a na nit při navíjení cívky) vám poskytnou další komfort.

Stroj disponuje také dočasnou a trvalou pamětí, která vám umožní ukládat vaše nastavení. S rychlostí šití 900 stehů za minutu budete mít vaše projekty hotovy rychleji než kdykoli předtím.

V základním příslušenství naleznete patky: patka základní č.j 1, patka na knoflíkové dírky č.j. 1 3A, patka na zip č. 1 č. 3A 4, patka na skrytý steh č.j. 4 5 a patka pro obnitkování č. 4 5 2. + kráčející patka Nr. 50 v ceně.

Standardní příslušenství Bernina 435 Black Edition:

 • Základní patka #1
 • Obnitkovací overlocková patka #2
 • Patka #3A na knoflíkovou dírku
 • Patka #4 na zipy
 • Patka #5 na slepý steh
 • Kráčející patka #50
 • stolek na šití
 • kryt proti prachuu
 • kapsa na příslušenství

  Kráčející patka č. 50. Perfektní podávání látky. Rovnoměrná tvorba stehů. Nenahraditelný společník při šití. Kráčející patka Nr. 50 pomáhá dosáhnout rovnoměrného podávání látky. Tato přítlačná patka je vhodná zejména pro strojní prošívání rovných linií a pro přesné spojování materiálů, které mají tendenci lepit se a pohybovat se nebo které jsou velmi pružné.

Kolenní páka (FHS). Šití hands-free je skutečností. Ruce zůstávají volné pro vedení látky. Zároveň zvedá/spouští přítlačnou patku a zoubky podavače. Systém Bernina Free Hand vám umožňuje zvedat a spouštět přítlačnou patku kolenem, aby vaše ruce mohly tvořit váš projekt.

Dokonalé stehy ušijete tak snadno. Šijte dokonalé stehy šíře 5,5 mm. Cívka Jumbo - méně přerušování. Pohodlné vkládání cívky zepředu. Chapač Bernina udržuje stálé stejné a přesné stehy i při maximální rychlosti šití 900 stehů za minutu.

Množství stehů, množství písmen. Obrovský výběr stehů a abeced. Tři různé abecedy. 150 různých ozdobných stehů. Hledání ve výběru stehů a písmen je snadné. Určitě si naleznete své oblíbené.

Lehké navlékání. S poloautomatickým navlékačem jehly je navlečení stroje jednodušší než kdykoliv předtím. Pár jednoduchých kroků a nit je na místě.

Nastavitelný přítlak patky. Pro tenké látky si zvyšte přítlak. Pro silné látky si snižte přítlak. Šijte z jakéhokoli materiálu snadno a s důvěrou. Individuální nastavení je snadné. Zaručuje Vám ideální přítlak pro jakýkoli materiál, bez ohledu na to, zda je silný nebo tenký.

Jednoduchá obsluha přes dotykovou obrazovku. Šicí rádce, dostupný přes dotykovou obrazovku, kdykoli jej potřebujete, vám pomůže se správným nastavením. Navržená nastavení provedete okamžitě pomocí multifunkčních ovladačů.

Dostatečně velký pro velké projekty. Více prostoru pro všechny druhy projektů. Násuvný stolek v základní výbavě. Prostorný a bezproblémový. Prodloužené volné rameno poskytuje 17 cm prostoru vpravo od jehly a umožňuje tak práci s velkým materiálem.