Coverlock Bernette 42 Funlock + 750 Kč voucher na pozáruční servis v Patchworkparty + sada nití ke každému stroji

Kód: 2978
Tip
Značka: Bernina
15 190 Kč
Skladem
Bernette Funlock 42 je profesionální coverlock stroj s vysokým výkonem. Používá stehy, které jsou základem oděvního průmyslu, jako je spodem krytý steh, prádlový steh a řetízkový steh. Je ideální pro tvorbu okrajů, lemů, manžet a zdobení dekorativními nitěmi. Stroj má dostatečný prostor vpravo od jehly (až 87 mm) pro šití větších projektů. Navlékání jehel i smyčkovače je jednoduché díky samostatnému navlékači jehel a mechanismu pro navlékání smyčkovače. Stroj je vybaven zářivým LED osvětlením pro lepší viditelnost.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Profesionální coverlock stroj

Coverlock Bernette Funlock 42 je vysoce výkonný stroj, který umožňuje profesionální vypracování oděvů. S tímto strojem dosáhnete dokonalých výsledků díky použití stehů, které jsou základem oděvního průmyslu, jako je spodem krytý steh (cover steh), prádlový steh a řetízkový steh. Je ideálním doplňkem k vašemu šicímu stroji a overlocku.

Bernette Funlock 42 je perfektní volbou pro tvorbu okrajů, lemů, manžet a také pro zdobení dekorativními nitěmi. Díky dostatečnému prostoru (až 87 mm) vpravo od jehly můžete šít i větší projekty s lehkostí. Stroj využívá 1, 2 nebo 3 jehly, což vám umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků i s velmi pružnými látkami a úplety.

Navlékání jehel i smyčkovače je velmi jednoduché díky samostatnému navlékači jehel a mechanismu pro navlékání smyčkovače. Navíc, abyste měli při práci dobrou viditelnost, je stroj vybaven zářivým LED osvětlením, které poskytuje dostatek světla na vaše projekty.

Vlastnosti:

  • Diferenciální podavač nastavitelný z vnější strany během šití
  • Příslušenství pod krytem smyčkovačů
  • Ruční navlékač jehel
  • Snadné navlékání díky barevně označeným nitovým drahám
  • Stroj na 4/3-nitný prádlový steh
  • Velká pracovní plocha vpravo od jehel: 87 mm
  • Zářivé LED osvětlení pro lepší viditelnost
  • Rychlost stehů za minutu: 1 300

S Bernette Funlock 42 dosáhnete profesionálních výsledků a zvládnete i ty nejnáročnější šicí projekty. Nechte se inspirovat a vytvořte si vlastní módní kousky s tímto výkonným coverlock strojem.

Seznam originál Bernina tutorial navodů najdete zde.

Lehké navlečení podle barevně označených navlékacích drah. Barevně označené navlékací dráhy a navlékač spodního smyčkovače usnadní navlečení stroje. Stačí se řídit barevnými symboly a Váš Bernette Funlock 42 bude za chvilku navlečen.

Vysoká rychlost pro efektivnější práci. Rychlost stroje můžete ovládat pedálem až do maximální rychlosti 1 300 stehů za minutu, aniž by došlo ke zhoršení kvality stehu.

Další výhody pro ještě větší radost ze šití. Nejpoužívanější příslušenství si můžete výhodně ukládat pod kryt smyčkovače, kde jej budete mít neustále po ruce.

Dostatečný pracovní prostor i pro velké projekty. S prostorem 87 mm vpravo od jehly poskytuje Bernette 42 Funlock dostatek místa i pro větší projekty. Další výhodou je zářivé osvětlení pracovního prostoru LED diodami.

Stehy, které pomohou naplnit vaše představy.

Délky stehu a práce s diferenciálem

Osnování

Prádlový steh

Starostlivost

Výměna jehly a navlíkače