Overlock Bernette 64 Airlock + 750 Kč voucher na pozáruční servis v Patchworkparty + sada nití ke každému stroji

Kód: 37996
Značka: Bernina
31 490 Kč
Skladem
Bernette 64 Airlock je overlock s jednoduchým vzduchovým navlékáním. Nabízí 16 různých stehů, volné rameno pro snadné šití rukávů a manžet, barevně vyznačené navlékací dráhy a nastavitelnou délku stehu během šití. Má také automatický vzduchový navlékač smyčkovačů, bezpečnostní spínač aktivovaný při otevřeném krytu a kolenní páku pro pohodlnější ovládání.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Bernette 64 Airlock - Overlock s jednoduchým vzduchovým navlékáním

Chcete svému oblečení dodat profesionální vzhled? Potom je tu pro vás Bernette 64 Airlock s jednoduchým vzduchovým navlékáním. Tento overlock je vybaven všemi funkcemi, které potřebujete, a jeho obsluha je neskutečně jednoduchá.

Zažijte kvalitu stehu na nejvyšší úrovni díky Bernette 64 Airlock. Tento overlock také nabízí volné rameno, které umožňuje snadné šití rukávů a manžet. Velká pracovní plocha a nasouvací přídavný stolek se nachází vpravo od jehly, a díky 5 LED diodám je pracovní plocha perfektně osvětlena.

Přítlačnou patku lze spustit a dočasně zvednout pomocí kolenní páky FHS, což vám umožní mít volné ruce pro vedení látky. S rychlostí až 1 300 stehů za minutu budete se svým projektem hotovi v mžiku. Bernette 64 Airlock nabízí celkem 16 různých stehů, které si můžete vybrat.

Vlastnosti:

  • Automatický vzduchový navlékač smyčkovačů
  • Volné rameno
  • Barevně vyznačené navlékací dráhy
  • Uvolnění napětí nitě, když je přítlačná patka zvednuta
  • Nastavitelná délka stehu během šití
  • Příslušenství pod krytem smyčkovačů
  • Bezpečnostní spínač aktivovaný při otevřeném krytu
  • Micro Thread Control (MTC) - úprava smyčky
  • Kolenní páka (FHS)

Seznam originál Bernina tutorial návodů najdete zde.

Automatický vzduchový navlékač. Navlékání smyčkovačů nebylo nikdy jednodušší a rychlejší díky barevně odlišeným navlékacím drahám. Jeden nebo oba smyčkovače navlečete jedním jednoduchým zatlačením.

Micro Thread Control (MTC). Patentovaný systém řízení nitě Micro Thread Control (MTC) Vám výrazně ušetří čas a námahu tím, že pro dosažení vysoce kvalitních stehů potřebujete napětí nití nastavit pouze jednou, iv případě, že změníte šířku ořezu a tloušťku látky.

Volné rameno. Šití tubulárních projektů, jako jsou manžety, kalhoty a výstřihy, bude díky volnému ramenu mnohem jednodušší.

Kolenní páka (FHS). Díky kolenní páce zůstanou Vaše ruce volné, abyste mohli pohodlně umístit látku pod přítlačnou patku. Dále můžete snadno zvednout přítlačnou patku zatlačením kolenní páky doprava.

Velká pracovní plocha. Spousta prostoru vpravo od jehly (130 mm) dává tomuto overlocku další rozměr. Velká pracovní plocha je ideální pro vedení a držení těžkých šicích projektů za jehlou a poskytuje prostor pro všechny úkony v oblasti jehly a smyčkovače: výměna přítlačné patky, připojení konvertoru horního smyčkovače a mnohem více.

Pohodlný nasouvací stolek. Lehce připevnitelný nasouvací stolek činí šití a vedení látky ještě pohodlnějším, zejména u velkých šicích projektů. Látka bude hladce klouzat po stole zaobleného tvaru.

Výborně osvětlený pracovní prostor. 5 LED diod v pracovní oblasti jehly usnadňuje šití, stejně jako navlékání jehel a smyčkovačů. Umožňuje precizní a přesnou práci.

Široká nabídka stehů. 16 různých stehů naplní představy i těch nejnáročnějších tvůrců.

Optimalizace stehu

Osnování

Starostlivost

Výmena jehly