Coverlock a Overlock Bernette 48 Funlock + 750 Kč voucher na pozáruční servis v Patchworkparty + sada nití ke každému stroji

Kód: 2980
Značka: Bernina
17 490 Kč
Skladem
Bernette Funlock 48 je cenově dostupný overlock/coverlock s širokou nabídkou funkcí a výbornou kvalitou stehu. Nabízí 23 různých stehů, včetně overlockových, prádlových, kombinovaných a řetízkového stehu. Má barevně značené navlékací dráhy pro snadné navlékání a ruční navlékač jehel. Ovládání nože zespodu umožňuje snadnou manipulaci a perfektní ořez. Díky LED osvětlení je šití a navlékání stroje perfektně viditelné. Rychlost šití dosahuje až 1300 stehů za minutu a diferenciální podavač a nastavitelný plynulý běh šití zajišťují perfektní výsledek.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Bernette Funlock 48 - Overlock/coverlock s širokou nabídkou funkcí a výbornou kvalitou stehu

Bernette Funlock 48 je cenově dostupný overlock/coverlock, který přináší širokou škálu funkcí a vynikající kvalitu stehu. Tento model je nejvyšším modelem řady Funlock a kombinuje v sobě vlastnosti overlockového stroje a stroje na prádlový steh.

S celkově 23 stehy, z nichž 15 jsou overlockové, 3 prádlové, 4 kombinované a 1 řetízkový steh, nabízí Bernette Funlock 48 širokou paletu možností. Overlockové stehy mají šířku až 7 mm, prádlové stehy šířku až 2,8 nebo 5,6 mm a kombinované stehy šířku až 10 mm.

Navlékání stroje je díky barevně značeným navlékacím drahám snadné a ruční navlékač jehel Vám usnadní práci. Spodní a řetízkový smyčkovač jsou vybaveny mechanickým navlékačem. Ovládání nože zespodu zajišťuje nejen dokonale čistý ořez, ale také snadnou manipulaci - ořez můžete pohodlně deaktivovat jednou rukou. Zářivé LED osvětlení zaručuje perfektní viditelnost při šití a navlékání stroje.

Bernette Funlock 48 dosahuje rychlosti šití až 1300 stehů za minutu, což Vám umožní efektivně pracovat. Díky diferenciálnímu podavači a nastavitelnému plynulému běhu šití můžete dosáhnout perfektního výsledku. Velká pracovní plocha vpravo od jehly s šířkou 87 mm Vám poskytne dostatek prostoru pro práci.

Vlastnosti:

 • 2, 3, 4 a 5-nitné stehy
 • Příslušenství pod krytem smyčkovačů
 • Zářivé LED osvětlení
 • Diferenciální podavač
 • Nastavitelný plynule během šití
 • Snadné navlékání díky barevně značeným nitovým drahám
 • Velká pracovní plocha vpravo od jehly: 87 mm
 • Ruční navlékač jehel
 • Rychlost šití až 1300 stehů za minutu
 • Široké combo stehy: až 10 mm
 • Široké prádlové stehy: 2,8/5,6 mm
 • Široké overlockové stehy: 3-7 mm
 • Široké rolované lemy: 1,5 mm

Seznam originál Bernina tutorial navodů najdete zde.

Široká nabídka stehů. Bernette Funlock 48 nabízí velký výběr stehů: ať už požadujete bezpečnostní stehy nebo začištění overlockovým stehem, prádlové stehy, stehy, které jsou dostatečně pružné i pro vysoce elastické materiály, ploché stehy, rolované lemy nebo řetízkový steh, možnosti Bernette Funlock 48 jsou téměř neomezené.

Jednoduché navlékání. Když budete postupovat podle barevných značek, bude pro vás navlečení stroje hračkou. Práci Vám usnadní i samostatný navlékač jehel a systém pro navlékání smyčkovačů.

Dostatečný pracovní prostor i pro velké projekty. S pracovním prostorem 87 mm poskytuje Bernette Funlock 48 dostatek místa i pro větší projekty. Zářivé LED osvětlení tohoto pracovního prostoru je zárukou, že pod jehlou je vždy dostatek světla.

Vysoká rychlost zajistí efektivní práci. Rovné stehy šije stroj velmi rychle. S rychlostí 1 300 velmi přesných stehů za minutu vytvoříte Váš projekt v rekordním čase.

Délky stehu a práce s diferenciálem

Napětí nití

Osnování

Starostlivost

Výměna jehly a navlíkače