Quiltovací rám Bernina Studio Basic + Quiltovací stůl Bernina Q16 + doprava, profi montáž a zaškolení Bernina specialistem v ceně

Kód: 38145
Značka: Bernina
211 924 Kč
do 2 týdnů

Quiltovací rám Studio Basic pro Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - je nastavitelný rám navržený pro malé i velké quiltovací projekty. Délka rámu je 1,78 m, ale s prodlužovací sadou ji lze zdvojnásobit na 3,31 m. Rám je vyroben z odolného materiálu a je stabilní i při dlouhodobém používání. Transport a profi montáž je v ceně.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Někdy jsou vaše quiltérské sny větší než váš prostor. Studio rám je nastavitelný rám o minimální délce 1,78m. Délku rámu můžete zdvojnásobit na 3,31 m pomocí sady na prodloužení. Studio rám nabízí dostatek prostoru pro velké projekty a zároveň je odolný, pevný a navržen tak, aby vydržel i mnohaletou pracovní zátěž. Studio quiltovací rám je kompatibilní s quiltovacími stroji Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20. Rozměry: 1,78 x 1,01 m Nastavitelná výška pracovní plochy: 89 – 112 cm.

Quiltovací stroj Bernina Q16 Longarm

Dlouhoramenný quiltovací stroj Bernina Q16 je ideální pro stolní i rámové quiltování. Je vybaven 2 laserovými snímači, 4 různými režimy práce a ramenem o délce 41 cm. Délku stehu lze nastavit od 1 do 25 mm. Stroj disponuje jedinečným uživatelským rozhraním, které umožňuje nastavování funkcí pomocí barevné dotykové obrazovky o velikosti 11 cm. Na obrazovce je také dostupná funkce HELP v slovenském či českém jazyce. Videovýuka je k dispozici pro rychlé osnování, údržbu a nastavení funkcí.

Kromě výuky nabízí tento stroj užitečné funkce jako "počítadlo stehů", kalkulačku, úsporný ECO režim, 5 uživatelských profilů a ukazatel množství nitě na spodní cívce. Stroj je plně ovladatelný zepředu, přičemž pozici jehly lze nastavit pomocí předního ručního kola. Vpředu je také možné navlékat spodní a horní nitě nebo navíjet cívky pro spodní nit. Navlékač jehly vám usnadní navlékání jehly.

Stroj má velký prostor pro quiltování s vzdáleností jehly od těla stroje 42 cm. Je vybaven zabudovanými laserovými patkami (Bernina Stitch Regulator), které přesně snímají pohyb látky a regulují stehy s nastavením délky od 1 do 25 mm. Bernina Q16 nabízí 4 různé režimy práce:

  • BSR1 slouží k quiltování stehů s ostrými ukončeními. Všechny stehy jsou dokonalé, protože každá "špička" na šitém vzoru je prošita v bodě změny směru.
  • Režim BSR2 je určen pro práci s quiltovacími pravítky. Stroj přestane šít vždy, když překládáte pravítko z místa na místo.
  • BSR3 slouží k rychlému stehování okrajů nebo ke sledování technik se speciálně dlouhými stehy. Tento režim lze také použít pro rychlou přípravu sendvičů před náročnějším quiltováním.
  • MAN je manuální režim pro uživatele, kteří nechtějí využívat režimy s kontrolovanou délkou stehu.

Stroj je vybaven 50 LED světly po celé délce ramene šicího stroje i v prostoru nad jehlou, což zajišťuje dokonalé osvětlení pracovní plochy. Funkce Kickstart umožňuje plynule šít bez nutnosti stlačovat nožní pedál. Tichý a silný motor mezi patkou a stehovou deskou poskytuje dostatek místa pro zpracování i tlustých sendvičů. Funkce hop-hop umožňuje vyskočit na výstupky quiltovací plochy bez zastavení práce.

Quiltovací stroj Bernina Q16 je kompatibilní se všemi šicími a quiltovacími patkami Bernina. Standardní příslušenství zahrnuje patku pro volné quiltování (patka č. 9), kolíky na cívky horní nitě, plechovou krabičku na příslušenství, soupravu cívek spodní nitě, jednotku pro lubrikaci, šroubovák torx T6 pro výměnu jehly, šroubovák červený k nastavení napnutí nitě cívky, ruční navlékač na navlékání dvojjehly, bílou síťku na kluzké nitě, párač stehů, 2 kuželové stabilizátory velkých nitových cívek, 2 čepičky na menší cívky nitě, silikonový olej, nožní ovládání (pedál), síťovou šňůru, nástroj ke zjištění napětí spodní nitě, olejovací lubrikační pero, utěrku z mikrovlákna na čištění, 5 jehel 130/705 H PRO 100, štětec, šroubovák torx T25 a nit Mettler s 3 cívkami quiltovací nitě.

Pro tento stroj je také dostupné další příslušenství jako nástroj pro laserové zaměření vpichu jehly, stůl rozkládací pro malý prostor