Quiltovací rám Bernina Studio prodloužení z verze Basic na Long + doprava, profi montáž a zaškolení Bernina specialistem v ceně

Kód: 38037
Značka: Bernina
29 862 Kč
do 2 týdnů

Quiltovací rám Studio pro Bernina Q16/Q16 Plus/Q20 - je nastavitelný rám navržený pro malé i velké quiltovací projekty. S touto prodlužovací sadou lze prodloužit  Studio rám ze základní délky 1,78 m na 3,31 m. Rám je vyroben z odolného materiálu a je stabilní i při dlouhodobém používání. Je kompatibilní s quiltovacími stroji Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20 (není součástí balení) a nabízí nastavitelnou výšku pracovní plochy od 89 do 112 cm. 

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Někdy jsou vaše quiltérské sny větší než váš prostor. Studio rám je nastavitelný rám o minimální délce 1,78m. Délku rámu můžete zdvojnásobit na 3,31 m pomocí sady na prodloužení. Studio rám nabízí dostatek prostoru pro velké projekty a zároveň je odolný, pevný a navržen tak, aby vydržel i mnohaletou pracovní zátěž. Prodloužení studio rámu je kompatibilní s quiltovacími stroji Bernina Q16, Q16 PLUS a Q20((není součástí balení). Délka prodloužení: 1,78 m.