Overlock Bernina L460 + 750 Kč voucher na pozáruční servis v Patchworkparty + sada nití ke každému stroji

Kód: 3088
Značka: Bernina
22 490 Kč
Skladem

Bernina Overlock L460 je výkonný 2, 3 a 4-nitný overlock s 16 druhy stehů a diferenciálním podáváním látky. Má odnímatelný ořezávač, nastavitelnou délku stehu a šířku ořezu, rychlost šití až 1 500 stehů za minutu a plynule nastavitelnou šířku šicího stehu od 1 do 4 mm. Dále nabízí rychloupínací šicí patky, zdvih přední části šicí patky, dvoupolohový zvedač šicí patky, elektronický nožní ovladač se zvýšenou silou vpichu, výklopný ořezávač, nastavitelný přítlak šicí patky, diferenciální posun látky a rychlou změnu overlockových stehů. S tímto overlockem budete mít všechny potřebné funkce pro profesionální zpracování látek.

Detailní informace

Osobní přístup
Osobní přístup
nepošleme Vás pryč bez rady nebo pomoci
Promptní doručení
Rychlé doručení
z vlastního skladu, ne "u partnera"

Detailní popis produktu

Bernina Overlock L460

Overlock Bernina L460 je výkonný 2, 3 a 4-nitný overlock s širokou škálou funkcí, které vám umožní dokonalé zpracování látek. S tímto overlockem můžete snadno stříhat, šít, zajišťovat šev a zakončovat okraje na různých typech látek.

Vlastnosti:

 • 16 druhů stehů: 4-nitný obnitkovací, 3-nitný obnitkovací, 3-nitný plochý, 3-nitný rolovací steh, 3-nitný obrubovací steh a další
 • Odnímatelný ořezávač pro přesné a čisté ořezání látky
 • Diferenciální podávání látky pro dokonalé zpracování různých typů látek
 • Možnost nastavení délky stehu a šířky ořezu pro přesné a profesionální výsledky
 • Rychlost šití až 1 500 stehů za minutu pro efektivní práci
 • Barevná schémata pro snadné naosnování jednotlivých nití
 • Plynule nastavitelná šířka šicího stehu od 1 do 4 mm
 • Rychloupínací šicí patky pro snadnou výměnu a úsporu času
 • Zdvih přední části šicí patky pro snadné vkládání látky
 • Dvoupolohový zvedač šicí patky pro zpracování hrubých materiálů
 • Elektronický nožní ovladač se zvýšenou silou vpichu přes látku bez zahřívání
 • Výklopný ořezávač umožňuje zpracování částí uprostřed tkaniny bez nevhodného zaříznutí
 • Nastavitelný přítlak šicí patky pro bezproblémové šití jemných i hrubých materiálů
 • Diferenciální posun látky pro bezvlnné zpracování materiálu uvnitř overlocku
 • Rychlá změna overlockových stehů na obrubovací pouhým přepnutím tlačítka na stehové desce
 • Používání standardních vzadu zploštělých šicích jehel (130/705H) pro snadné zabezpečování

S overlockem Bernina L460 budete mít všechny potřebné funkce pro profesionální zpracování látek. Bez ohledu na to, zda pracujete s jemným hedvábím, saténem, tlustými nebo strečovými látkami, tento overlock vám poskytne dokonalé výsledky.

 

Seznam originál Bernina tutorial navodů najdete zde.

Kolenní páka FHS. Pomocí kolenní páky FHS (Free Hand System) můžete zvedat a spouštět přítlačnou patku kolenem. Tím podstatně zvětšíte prostor pod přítlačnou patkou a budete tak snáze manipulovat s látkou. Ušetříte čas a dosáhnete lepších výsledků!

Mikro systém řízení nitě (MTC). Patentovaný systém řízení nitě Micro Thread Control (MTC) Vám výrazně ušetří čas a námahu tím, že potřebujete pro dosažení vysoce kvalitních stehů nastavit napětí nití pouze jednou, i když změníte šířku ořezu a tloušťku látky.

Přesné ovládání rychlosti. Ovládací pedál a stejnosměrný motor Bernina Vám umožnují šít rychlostí až 1 500 stehů za minutu, ale můžete šít i velmi pomalu, steh za stehem. To vám usnadní práci s tenkými i velmi silnými látkami, které vyžadují zvláštní zacházení.

Násuvný stolek pro větší prostor. Násuvný stolek zvětšuje vaši pracovní plochu vlevo od jehly. Umožňuje snazší vedení rozměrných látek a přináší lepší náhled na Váš projekt. Vaše kreativita dostane více prostoru.

Lehké navlékání. Ruční navlékač jehel umožňuje snadné a ergonomické navlékání. Barevně vyznačené navlékací dráhy a navlékač spodního smyčkovače Vám urychlí navlečení stroje.

Velký osvětlený pracovní prostor. Velký, dobře osvětlený pracovní prostor stroje L460 usnadňuje šití, stejně jako navlékání jehel i smyčkovačů. Se dvěma lampami s LED diodami dosáhnete přesných švů.

Možnost uložit si příslušenství do krytu smyčkovačů. Nejčastěji používané příslušenství si můžete přehledně a pohodlně uložit do krytu smyčkovače. Do schránky na příslušenství si můžete uložit vodítka, odvíjecí kotoučky a nástroje. K dispozici máte výběr přítlačných patek pro kreativní overlockové techniky.

Osnování a šití

Overlockový steh elastických materialů

Příprava a první kroky

Starostlivost o stroj

Tipy a triky